HR MENADŽER

U NB SOFT-u svakodnevno radimo zajedno, na razvoju kreativnih rešenja zasnovanih na NB SHOP-u.

Pridruži nam se da zajedno postavljamo ecommerce trendove!

HR MENADŽER

Tražimo inovativne kolege koje žele da sa nama unaprede internet prodaju. Ako se raduješ uzbudljivim zadacima, kulturi otvorene komunikacije i kreativnom okruženju u kom imaš priliku da se razvijaš i napreduješ, prijavi se i postani deo našeg tima!

O NB SOFT-u

NB SOFT od 2009. godine, sa više od 70 zaposlenih, pomaže trgovcima  u više od 15 zemalja da postignu svoj maksimalni potencijal digitalnog razvoja, kroz razvoj i implementaciju enterprise eCommerce i Retail rešenja zasnovanih na NB SHOP-u.

Zajedno radimo na razvoju rešenja koje koristi preko 4 miliona korisnika, svaki dan!

Transformacijom i unapređenjem ecommerce tržišta naš rad oblikuje navike i svakodnevni život trgovaca i njihovih kupaca. Ako tražiš okruženje koje te ohrabruje da izneseš svoje ideje, da prihvatiš izazov i rasteš, NB SOFT je pravo mesto za tebe!

Opis posla

- Dizajniranje i sprovođenje celokupne strategije zapošljavanja
- Razvijanje i ažuriranje oglasa za posao
- Kreiranje LinkedIn postova u vezi otvorenih pozicija
Headhunting potencijalnih kandidata preko LinkedIn-a
- Pregledavanje aplikacija, CV skrining i propratna dokumentacija
- Sprovođenje intervjua i unapređivanje procesa selekcije (poznavanje CBI - Competency Based Interview metodologije u vođenju intervjua je prednost)
- Sprovođenje i unapređivanje onbording procesa i exit intervjua
- Objavljivanje zanimljivih postova na LinkedIn-u koji će na adekvatan način slati poruku o našoj kompanijskoj kulturi, kao i rad na unapređivanju Instagram kompanijske stranice (Employer Branding)
- Sprovođenje i unapređivanje evaluacionih anketa vezanih za zadovoljstvo zaposlenih i obavljanje redovnih 1 na 1 razgovora (Employee Retention)
- Prikupljanje informacija o obukama za zaposlene, kao i istraživanje o aktuelnim konferencijama, sajmovima i
meetapovima
- Osmišljavanje ideja i prikupljanje ponuda za timbilding aktivnosti
- Saradnja sa spoljnim HR agencijama na polju implementacije HRMS - Human Resources Management System-a
- Administrativni HR poslovi

Od vas očekujemo da budete

- Sistematični i analitični, ali okrenuti inovacijama
- Spremni da prepoznate probleme kolega i da na iste ukažete menadžmentu, sa predlogom rešenja
- Otvoreni za nova znanja i spremni za učenje
- Timski igrač koji će podsticati pozitivnu atmosferu
- Istrajni u svojim zahtevima i odgvorni za svoj učinak

Nudimo

● Ugovor o radu na neodređeno vreme i konkuretnu platu
● Fleksibilno radno vreme

● Rad sa timovima koji razvijaju vodeće domaće eCommerce rešenje
● Rad sa iskusnim kolegama koji rade na razvoju NB SHOP platforme, sa više od 10 godina iskustva
● Izazovne projekte koji prate najnovije trendove u oblasti eCommerce-a
● Mogućnost rasta, napredovanja, kao i sticanje novih znanja kroz interne i eksterne radionice
● Paket privatnog zdravstvenog osiguranja
● Fitpass karticu za rekreaciju
● Timske događaje
● Prostor za rekreaciju (stoni fudbal, Sony Playstation…)
● Obezbeđenu kafu, sokove, voće i slatkiše… Svaki novi projekat svi zajedno proslavljamo i radujemo se novim uspesima naših kolega!
● Poklone za vaše posebne dane... i još mnogo toga!

Ukoliko smatraš da si prava osoba za naš tim, pošalji prijavu na hr@nbsoft.rs. Prilikom prijavljivanja potrebno je dostaviti CV. Kandidati koji prođu prvi krug selekcije biće pozvani na intervju. Ukoliko prođeš prvi intervju, čeka te zanimljiv case study koji će nam približiti tvoj način razmišljanja i pristup i inovativnost u rešavanju problema.