HR MENADŽER

Usled povećanja obima posla i potrebe za kontinuiranim proširenjem tima, želimo da izgradimo HR strukturu koja će pratiti rast kompanije i omogućavati inspirativno i prijatno radno okruženje. Da bismo uspeli u našim namerama poteban nam je HR menadžer.

HR MENADŽER

NB SOFT je firma koja se bavi projektovanjem i razvojem informacionih sistema, izradom web aplikacija, mobilnih aplikacija i eCommerce rešenja. Fokus našeg razvoja je NB SHOP platforma za internet prodaju. Naše rešenje je lider na domaćem tržištu u izradi internet prodavnica, što pokazuje referentna lista projekata koje smo do sada realizovali i koje trenutno realizujemo, na preko 15 tržišta u Evropi.

Nudimo:

-    Priliku za razvoj karijere i mogućnost za lično i profesionalno usavršavanje
-    Posećivanje konferencija u zemlji i inostranstvu
-    Prijatan prostor za rad uz otvorenu i pozitivnu radnu atmosferu
-    Rad sa velikim i uspešnim klijentima
-    Rad u dinamičnom okruženju u kompaniji koja raste i razvija se u realnim poslovnim aktivnostima sa čvrstom tržišnom pozicijom

Opis posla:

-    Proces selekcije i regrutacije
-    Kreiranje imidža poželjnog poslodavca (Empoloyer branding)
-    Motivisanje zaposlenih, kontinuirano praćenje rada i razvoja i zadržavanje zaposlenih (Employee retention and relations)
-    Ostali HR poslovi, uključujući i administraciju
-    Saradnja sa spoljnim HR agencijama na polju implementacije HRMS-Human Resources Management System-a

Od vas očekujemo da budete:

-    Odgvorni za svoj učinak i učinak vašeg tima
-    Sistematični i analitični
-    Kreativni, inovativni i komunikativni
-    Otvoreni za nova znanja i spremni za učenje
-    Orijentisani na održavanje dobrih međuljudskih odnosa i pozitivne atmosfere u timu
-    Proaktivni, takmičarskog duha, željni novih znanja i dokazivanja
-    Spremni da prepoznate potrebe kolega i ukazivanje na iste menadžmentu
-    Spremni da prepoznate probleme kolega i ukazivanje na iste menadžmentu sa predlogom rešenja
-    Otvoreni prema saradnicima i lojalni vašem timu
-    Objektivni, principijelni i istrajni u svojim zahtevima
-    Pravični, pošteni, tolerantni i spremni na kompromise, u granicama interesa vas i vašeg tima

Prijave slati na mejl hr@nbsoft.rs. Prilikom prijavljivanja potrebno je dostaviti CV.

Konkurs je otvoren.

Samo kandidati koji prođu prvi krug, biće pozvani na intervju i dalja testiranja.